جزئیات خبر


با حضور استاندار خراسان رضوی؛

مسیر زیرگذر تقاطع غیر همسطح میدان امام رضا(ع) نیشابور به بهره برداری رسید

مسیر زیرگذر تقاطع غیر همسطح میدان امام رضا(ع) نیشابور به بهره برداری رسید
1394/7/15

با حضور استاندار خراسان رضوی، بخش زیر گذر تقاطع غیر همسطح میدان امام رضا(ع) نیشابور که توسط شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی ساخته شده است، به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی ضوی، در این مراسم که با حضور علیرضا رشیدیان؛ استاندار خراسان رضوی، محمد رضا اخوان؛ مدیر کل راه و شهر سازی استان خراسان رضوی، سید عباس حسینی؛ شهردار نیشابور و همچنین جمعی از اعضای شورای شهر نیشابور برگزار شد، از عملکرد شرکت بتن و ماشین قدس رضوی تقدیر به عمل آمد.

مهندس «عباس شیرمحمدی»؛ مدیر عامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی در این مراسم اظهار کرد: مسیر زیرگذر تقاطع غیر همسطح میدان امام رضا(ع) نیشابور که مسیر جاده مشهد به تهران و بالعکس است، قرار بود تا پایان آبان ماه به بهره برداری برسد اما با توجه به پشتکار و سرعت عمل عوامل شرکت بتن و ماشین و همچنین افزایش اکیپ و شیفت کاری، این پروژه زود تر از موعد تعیین شده در قرارداد، افتتاح و تحویل موقت شد.

وی ادامه داد: عملیات اجرایی این پروژه در آبان ماه سال 1393، از سوی شهرداری نیشابور به شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی واگذار شد.

شیرمحمدی درباره موقعیت جغرافیایی این تقاطع تصریح کرد: پروژه احداث تقاطع غیر همسطح نیشابور در مسیر اصلی بزرگراه مشهد به تهران واقع شده که به لحاظ ترافیکی از درجه اهمیت خاصی برخوردار است.

مدیر عامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی از بهره برداری حدود 10 پروژه دیگر توسط این شرکت تا پایان سال جاری خبر داد و افزود: احداث فاز دوم تقاطع غیر همسطح میدان امام رضا(ع) نیشابور که مسیر رو گذر آن محسوب می شود نیز تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

301-94

نظر شما