جزئیات خبر


سرپرست شرکت بتن و ماشین قدس رضوی:

اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، اولویت نخست شرکت است

اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، اولویت نخست شرکت است
1395/12/3

سرپرست شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی گفت: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، اولویت نخست شرکت است.
مهندس عباس شیرمحمدی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این شرکت با نگاهی به استراتژی مدون آستان قدس رضوی، ضمن در دستور کار قرار دادن سیاست های اقتصاد مقاومتی در برنامه های استراتژیک پنج ساله سوم شرکت بتن و ماشین قدس رضوی به ویژه بندهای 1 ، 3 ، 4 ، 5 و 10 ابلاغیه مذکور که مرتبط با حوزه فعالیت عمران و ساختمان است، اقدامات گسترده ای را انجام داده است.
وی اولویت دادن به تولید و ارائه خدمات فنی و مهندسی قابل ارائه را از جمله فعالیت هایی دانست که با اجرای پروژه های عمرانی و سرمایه ای در سطح شهر و استان و با استفاده مطلوب از جایگاه آستان قدس رضوی اجرا شده است.
شیرمحمدی ادامه داد: برنامه ریزی به منظور ارتقاء شاخص ها با استفاده از ظرفیت اجرای هدفمند سازی یارانه ها در راستای افزایش تولید مصالح و قطعات بتنی، بخشی دیگر از این اقدامات به شمار می رود.
وی با اشاره به اهمیت مدیریت مصرف گفت: این مهم با تاکید بر اجرای سیاست های کلی اصلاح الگوی مصرف و برنامه ریزی در راستای استفاده مناسب از منابع در اختیار صورت گرفته است.
شیرمحمدی ادامه داد: علاوه بر این، بستر مناسبی نیز به منظور رقابت و به کارگیری ظرفیت و قابلیت های متنوع در حوزه کاری شرکت ایجاد شده است.
وی با تاکید بر لزوم توسعه بیش از پیش همکاری میان شرکت های داخلی آستان قدس رضوی، گفت: در این راستا، از ساز و کار مبادلات تهاتری با سایر شرکت های داخلی به ویژه موسسات و شرکت های زیر مجموعه آستان قدس رضوی استفاده شده است.
سرپرست شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی ادامه داد: همچنین ظرفیت های فنی و مهندسی شرکت های هلدینگ ساختمان آستان قدس رضوی، شناسایی و به کار گرفته شد.
شیرمحمدی، مدیریت و برنامه رزی به منظور پیشگیری از ضررهای احتمالی ناشی از خطرات اقتصادی را یکی دیگر از فعالیت های این شرکت به منظور اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری دانست.
385-95

نظر شما